eToys - en to fa translation catalogue (185 entries)

en:   -- Folder Summary --
fa:   خلاصه پوشه

en:  already exists in the package
fa:  قبلادربسته موجود است

en:  is used by one or more members
    in your archive, and cannot be overwritten.
    Try writing to another file name
fa:  توسط یک یا اعضای بیشتری درآرشیف شما استعمال گردیده است/ودوباره قابل نوشتن زیاد نیست
    نوشتن را درنام سند دیگرکوشش نمایید

en: <no> create textual references to dropped morphs
fa: <نه> به کوچکترین واحدهای چکانده شده مرجع متنی بساز

en: <yes> create textual references to dropped morphs
fa: <بلی> به کوچکترین واحدهای چکانده شده مرجع متنی بساز

en: A Browser is a tool that allows you to view all the code of all the classes in the system
fa: یک جستجوگرآلت است که به شما اجازه میدهد تا تمام رمزتمام طبقات را درسیستم ببینید

en: A File List is a tool for browsing folders and files on disks and on ftp types.
fa: یک لیست پرونده ها ابزاریست برای جستجوی پوشه ها و پرونده ها در قرص و خدمات دهنده هایFTP

en: A Process Browser shows you all the running processes
fa: یک جستجوگر جریان عمل همه جریانات روان را برایتان نشان میدهد

en: A list of messages (e.g. senders, implementors)
fa: لیست پیام ها بطورمثال/فرستنده واجراکننده ها

en: A system browser with an extra pane at top-left for module.
fa: یک سیستم جستجوگرهمراه یک قطعه اضافی درقسمت بلند به طرف چپ برای اندازه گیری

en: A tool finding, viewing, and editing all methods whose names contiane a given character sequence.
fa: یک ابزاری برای تلاش، دیدن، و ویرایش همه روشهای که نام آنها دارای یک ترتیب حروف داده شده باشد

en: A tool for finding methods by giving sample arguments and values.
fa: یک آلت برای پیدا کردن روش ها توسط دادن نمونه استدلال ها ومقدارها

en: A tool for looking at files
fa: یک ابزاربرای دیدن دراسناد

en: A tool for viewing prior versions of a class comment.
fa: یک آلت برای نمایش نسخه های قبلی یک طبقه تفسیر

en: A tool for viewing prior versions of a method.
fa: یک آلت برای نمایش نسخه های قبلی یک روش

en: A tool that allows you to view and manipulate all the code changes in a single change set
fa: یک آلت که به شما اجازه میدهد تا تمام رمز که دریک مجموعه تغییرمفردتغییرمییابد ببینید وکنترول نمایید

en: A tool that lets you see the code for one change set at a time.
fa: یک آلت که به شما اجازه میدهد تا رمزرا  برای مجموعه تغییردریک وقت ببینید

en: A tool that presents a list of all the changes found in an external file.
fa: یک آلت که فهرست تمام تغییرات را که دریک سند خارجی پیدا گردیده است پیشکش مینماید

en: A viewer and editor for Zip archive files
fa: یک تماشا کننده وتنظیم کننده برای زیب دارکردن سندهای آرشیف

en: Abandon
fa: ترک کردن

en: An error has occurred in\{3} of {2}.\Fix your script(s), hit 'Abandon' and try again.
fa: یک اشتباه اتفاق افتاده است در از{3}  {2}.\ضربه دستخط تان را ترمیم نمایید(s), ترک کنید ودوباره کوشش نمایید

en: An error has occurred; you should probably just hit 'abandon'.  Sorry!
fa: یک اشتباه اتفاق افتاده است/شماشاید دکمه ترک را فشاردهید  متاسفم

en: Browser
fa: جستجوگر

en: Can't delete {1}
    Select another file
fa: حذف کرده نمیتواند/یک سند دیگر انتخاب کن

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel this search
fa: اين جستجو را لغوكن

en: Change List
fa: فهرست را تغییربده

en: Change Set
fa: مجموعه تغییر

en: Change Sorter
fa: جورکننده را تغییربده

en: Class Comment Versions Browser
fa: طبقه توضیح نسخه های جستجوگر

en: Class exists already in the system
fa: طبقه قبلا درسیستم موجوداست

en: Comparison from {1} to {2}
fa: مقایسه از  {1} به {2}

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Debugger
fa: اشکال زدا

en: Destination Zip File Name:
fa: مقصد فشارنام سند

en: Directory must be empty
fa: ککتاب راهنما باید خالی باشد

en: Dual Change Sorter
fa: جورکننده تغییردوتایی

en: Enter a new file name
fa: یک نام سند جدید را واردکن

en: Exact Match
fa: تطبيق عيني

en: Existing method removed  by this change-set
fa: روش موجوده توسط این مجموعه تغییرحذف گردید

en: File '{1}' is {2} bytes long.
    You may use the 'get' command to read the entire file.
    
    Here are the first 3500 characters...
    ------------------------------------------
    {3}
    ------------------------------------------
    ... end of the first 3500 characters.
fa: سند دوبایت درازمیباشد '{1}' 
    شما ممکن است فرمان /بدست آوردن/ را استعمال کنید تا تمام سند را بخواند
    
    اینجااولین خطوط میباشد 3500  3500 ختم حروف اولی

en: File '{1}' is {2} bytes long.
    You may use the 'get' command to read the entire file.
    
    Here are the first 5000 characters...
    ------------------------------------------
    {3}
    ------------------------------------------
    ... end of the first 5000 characters.
fa: سند دوبایت درازمیباشد '{1}' 
    شما ممکن است فرمان /بدست آوردن/ را استعمال کنید تا تمام سند را بخواند
    
     اینجااولین خطوط میباشد  5000  5000 ختم حروف اولی

en: File Contents Browser
fa: سند جستجوگررادربردارد

en: File List
fa: ليست پرونده

en: Find...
fa: پیدا کردن

en: For some reason, this file cannot be read
fa: برای بعضی دلایل /این سند خوانده نمیشود

en: Lets you view and manipulate two change sets concurrently.
fa: به شمااجازه میدهد تا دومجموعه تغییرراهمزمان ببینید وکنترول نمایید

en: Lets you view the contents of a file as code, in a browser-like tool.
fa: به شما اجازه میدهد محتویات یک سند را به حیث یک رمزببینید دریک جستجوگرمانند آلت

en: Load A Project
fa: یک پروژه را بارگذاری کن

en: Message List
fa: فهرست پیام

en: Message Names
fa: نامهای پیام

en: Method Finder
fa: یابنده روش

en: Method already exists
fa: روش قبلا موجود است

en: NO FILE SELECTED
fa: سندی انتخاب نگردیده است

en: New class
fa: طبقه جدید

en: New method
fa: روش جدید

en: New {1} Name?
fa: نام جدید {1} ?

en: NewFileName?
fa: نام پرونده جديد؟

en: No
fa: نه خیر

en: No fileName is selected
fa: نام کدام سند انتخاب نگردیده است

en: Package Browser
fa: جستجوگربسته

en: Please provide a good category for the new method!
fa: لطفا یک فهرست خوب برای روش جدید آماده سازید

en: Please select a file
fa: لطفا یک سند را انتخاب کن

en: Please type new class name
fa: لطفا نام طبقه جدیدرا تایپ نمایید

en: Prepended File:
fa: سند آماده شده

en: Proceed
fa: اقدام کردن

en: Processes
fa: مراحل

en: Publish This Project
fa: اين پروژه را نشركن

en: Really delete {1}?
fa: واقعا حذف گردد {1}?

en: Removal request for a method that is not present in this image
fa: برداشت خواهش برای یک روش که دراین تصویرحاضرنیست

en: Save
fa: حفظ کردن

en: Save on local disk only
fa: فقط درمیزمحلی حفظ کن

en: Select Another File
fa: یک سند دیگر انتخاب کن

en: Select Zip archive to open...
fa: آرشیف فشاررا انتخاب نمایید که بازنماید

en: Select a File:
fa: یک سند را انتخاب کن

en: Shows two change sets side by side
fa: دومجموعه های تغییررا درکنارهم نشان میدهد

en: Store log
fa: ثبت وقایع را ذخیره کن

en: THIS CLASS HAS NO COMMENT!
fa: این طبقه توضیح ندارد

en: The standard "system browser" tool that allows you to browse through all the code in the system
fa: آلت استندرد سیستم جستجوگربه شما اجازه میدهد تاازطریق تمام رمزها درسیستم جستجونمایید

en: The system debugger.
fa: سیستم اشکال زدا

en: This command requires that the
    change sets selected on the two
    sides of the change sorter *not*
    be the same.
fa: این فرمان  مجموعه های را که دردوپهلوی جورکننده تغییرانتخاب گردیده اند لازم دارد که عین قسم نباشد

en: Unnamed
fa: بی نام

en: Versions
fa: نسخه ها

en: Versions Browser
fa: جستجوگرنسخه ها

en: What files?
fa: اسنادهای چی؟

en: What to show
fa: چی برای نشان دادن

en: Yes
fa: بلی

en: Zip Tool
fa: فشارآلت

en: abandon this execution by closing this window
fa: این اجراء را ترک کن توسط کلیک بالای این کلکین

en: accept (s)
fa: قبول کن(s)

en: add file to new zip
fa: درفشارجدید سند اضافه کن

en: add new directory
fa: یک کتاب راهنمای جدید اضافه کن

en: add new file
fa: سند جدید اضافه کن

en: add server...
fa: اضافه نمودن خدمتگذار...

en: adds a new, empty directory (folder)
fa: یک پوشه جدید وخالی کتاب راهنما را اضافه مینماید

en: all possible file operations
fa: عملیات های تمام سند ممکن

en: append contents of file...
fa: محتویات ااحاق شده فایل...

en: bring up a debugger
fa: یک اشکال زدا راپرورش بده

en: broadcast
fa: پخش کردن

en: broadcast as update
fa: پخش کردن به حیث تجدید کردن

en: broadcast file as update
fa: سند را به حیث تجدید پخش کن

en: browse code files
fa: اسنادهای رمزرا جستجوکن

en: by date
fa: توسط تاریخ

en: by name
fa: توسط نام

en: by size
fa: توسط اندازه

en: cancel
fa: لغو

en: cancel (l)
fa: لغوکن(l)

en: changelist browser
fa: فهرست تغییرجستجوگر

en: changes
fa: تغييرات...

en: code
fa: رمز

en: code-file browser
fa: جستجوگرسند رمز

en: compress
fa: بهم فشردن

en: compress file
fa: سند را بهم فشرده گردان

en: continue execution
fa: اجراء را ادامه بده

en: copy (c)
fa: کاپی کن (c)

en: copy name to clipboard
fa: نام را درتخته رسم کاپی کن

en: create a new,. empty file, and add it to the current directory.
fa: یک سند جدید وخالی ایجاد کن وآنرا به دایرکترفعلی اضافه کن

en: cut (x)
fa: حذف کن (x)

en: date
fa: تاریخ

en: delete
fa: حذف

en: delete directory...
fa: حذف كتاب رهنما...

en: delete the seleted item
fa: بخش انتخاب شده را حذف کن

en: do again (j)
fa: دوباره انجام بده (j)

en: do it (d)
fa: انجام بده این را (d)

en: do you want to clobber the existing
fa: آيا شما ميخواهيد كه بوده ها را وصله كنيد

en: extract all
fa: تمام رابیرون بکش

en: extract all files to a user-specified directory
fa: تمام سند هارا خلاصه کن دریک اسفاده کننده کتاب راهنمایی مشخص شده

en: extract all to...
fa: تمام رابیرون بکش به

en: fileIn selection (G)
fa: سند درانتخاب (G)

en: find again (g)
fa: دوباره پیدا کن (g)

en: find...(f)
fa: پیدا کن(f)

en: get entire file
fa: تمام سند را بدست آر

en: hit here to accept the current selection
fa: اینجا کلیک کنید تا انتخاب فعلی را قبول نماید

en: hit here to cancel
fa: این جا فشاردهید تا لغوکند

en: if the file has only been partially read in, because it is very large, read the entire file in at this time.
fa: اگرسندفقط جزيی خوانده شده است در/به خاطریکه این بسیاربزرگ است/تمام سند را دراین وقت بخوان

en: inspect it (i)
fa: این را بازرسی کن (i)

en: load
fa: اجراء کردن

en: load as project
fa: به حیث پروژه اجراءکن

en: more...
fa: بیشتر...

en: name
fa: نام

en: ok
fa: درست است

en: okay
fa: درست هست

en: open a "file-contents browser" on this file, allowing you to view and selectively load its code
fa: یک سند که جستجوگررادربرداردبازکن/به شما اجازه میدهد تا کود آنرا ببینید وبه انتخاب تان بارگذاری نمایید

en: open a changelist tool on recent changes in file
fa: یک آلت فهرست تغییررادرتغیرات اخیردرسند بازکنید

en: open a changelist tool on this file
fa: یک آلت فهرست تغییررا دراین سند بازکنید

en: open a new Workspace whose contents are set to the contents of this file
fa: یک فضای کارجدید بازکن که محتویات آن درمحتویات این سند تعیین میگردد

en: open in zip viewer
fa: درتماشاکننده فشاربازکن

en: open project from file
fa: یک پروژه را ازسند بازکن

en: open zip
fa: فشاررابازکن

en: overwrite that file
    choose another name
    cancel
fa: آن سند را چندین باربنویسید/یک نام دیگری انتخاب کنید/کنسل

en: overwrite that file
    select another file
fa: آن سند را چندین باربنویسید/یک نام دیگری انتخاب کنید/کنسل

en: paste (v)
fa: چسپاندن (v)

en: paste...
fa: چسپاندن

en: print it (p)
fa: این را چاپ کن (p)

en: recent changes
fa: تغییرات اخیر

en: recent changes in file
fa: تغییرات اخیردرسند

en: recent...
fa: اخير...

en: remove server...
fa: حذف سرور

en: remove version #
fa: نسخه را حذف کن #

en: remove version number from file name
fa: تعدا نسخه را ازنام سند حذف کن

en: remove version number from filename
fa: تعدا نسخه را ازنام سند حذف کن

en: rename
fa: دوباره نام نهادن

en: rename file
fa: دوباره نام نهادن سند

en: return without saving
fa: برگشت بدون حفظ کردن

en: save contents to file...
fa: محتویات را به فایل ثبت کن...

en: saves in the Squeaklets folder
fa: درپوشه جیرجیرک حفظ مینماید

en: set search string (h)
fa: رشته جستجورا تعیین کن (h)

en: show all the options available
fa: تمام انتخاب های که موجود است نشان بده

en: size
fa: اندازه

en: sort entries by date
fa: دخولی هارا توسط تاریخ جورکن

en: sort entries by name
fa: دخولی هارا توسط تاریخ جورکن

en: sort entries by size
fa: دخولی هارا توسط اندازه جورکن

en: start over...
fa: شروع کردن بالای

en: to new zip
fa: درفشارجدید

en: undo (z)
fa: برگشت (z)

en: view as encoded text
fa: به حیث متن رمزی شده نمایش بده

en: view as hex
fa: به حیث جادوگرنمایش بده

en: what to show...
fa: چی برای نشان دادن...

en: whose script is this?
fa: این سند ازکیست؟

en: workspace with contents
fa: فضای کارهمراه محتویات

en: write a log of the encountered problem
fa: یک ثبت وقایع مشکلات مصادف شده بنویسید

en: {1}
    already exists.
fa: قبلا موجود است{1

en: {1} (in {2})
fa: {1} در {2})

en: {1} contents cannot
    meaningfully be saved at present.
fa: محتویات نمیتواند درحال حاضربه طورمعنی دارحفظ گردد{1

en: {1}Name
fa: نام{1
